O nás

Kerrian má jediný důvod, proč existuje. Je jím vaše touha pohybovat se, cítit se dobře, a také dobře vypadat. To vše nás pohání. Tyto potřeby vám chceme vyplnit tím, že vám nabídneme kvalitní a stylové sportovní oblečení a vybavení.

Jsme česká firma a od roku 2022 pečlivě vybíráme nejlepší značky na trhu, které jsme osobně vyzkoušeli a o kterých víme, že fungují skvěle.

Ať už se oblékáte na běh, do fitka, na kolo, na výlet nebo na zásadnější túru po horách, případně si chystáte zimní lyžařský víkend, máme pro vás to pravé. Nabízíme také streetwear kolekce, protože někdy stačí jen sportovní look k tomu, aby vám dodal tu správnou energii. Kerrian proto pro vás má volnočasové oblečení, které nejen skvěle vypadá, ale je také plně funkční a poskytuje pohodlí po celý den.

A proč „Kerrian“?

Inspirací pro název nám byly první dvě značky, s jejichž filozofií a přístupem ke světu jsme nejvíce souzněli: Maloja z Německa a japonské Mizuno.

Maloja nás kromě jedinečnosti svých kolekcí, originality a kvality okouzlila důrazem, který klade na spojení s přírodou. I proto je jedním z výrazných motivů této značky alpská květina. Japonské Mizuno pak jistě nejen pro nás znamená kvalitu, více než stoletou tradici, která se neustále snaží posunout kupředu.

A právě pro tyto hodnoty a symboly, které chceme předávat dál, jsme hledali maskota. Našli jsme ho v květině, jejíž jméno je kerria japonica. Je to houževnatý kvetoucí horský keř, který nejenže vytrvale vzdoruje přírodním živlům v tvrdých podmínkách na úbočích hor, ale také svým vzhledem odnepaměti inspiruje mimo jiné japonskou kulturu.

Nadchli jsme se tak pro možnost pojmenovat náš projekt po květině. I my chceme být stejně houževnatí a vytrvalí. A odvažujeme se pokusit být vám podobnou inspirací, jakou ona byla nám.