METHONE-M | Black
Lyžařské kalhoty nejvyšší řady Kilpi na celodenní pobytu na svahu. Velice odolný membránový materiál s vysokým vodním sloupcem. Hřejivá syntetická výplň, nepromokavé zipy, odepínací šle a stahování v pase na suché zipy. Systém RECCO, protisněhové manžety a zesílené nohavice proti okopu. Více
Kód produktu: SM0405KIBLK Doprava zdarma od nákupu za 399 Kč
Rychlost doručení a dostupnost zboží
Pánské lyžařské kalhoty Kilpi METHONE-M patří do nejvyšší řady pánských kalhot Kilpi.
Membránový materiál SIBERIUM s vodním sloupcem 20 000 mm/24 h/m2 je vysoce voděodolný, pružný, spolehlivý a díky lehké, hřejivé syntetické výplni a podlepení švů vás udrží v suchu a pohodlí i během celodenního pobytu na svahu.
Kapsy s nepromokavými zipy obsahují také praktickou klíčenku. Pas je vybaven stahováním na suché zipy a odepínacími šlemi. Ventilační zipy pomohou v případě potřeby regulovat odvětrávání. Spodní část nohavic má zesílenou tkaninou proti okopu, zipy a vnitřní protisněhovou manžetu, kterou lze snadno nasadit na lyžařskou obuv.
Integrovaný prvek RECCO vás může pomoci lokalizovat v případě nehody v terénu.
| Druh sportu a aktivity | sjezdové lyžování a snowboard |
|---|---|
| Pohlaví | muži |
| Délka vnitřního švu (velikost M) | 81,8 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vodní sloupec | 20 000 mm |
| Prodyšnost | 10 000 g |
| Větruodolnost | vysoká |
| Technologie | Recco, Siberium 20 000 2L Stretch |
| Materiál | 94 % polyester, 6 % elastane |
| rozměry modelu | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SM0405KI METHONE-M | |||||||||||||||
| Velikost EU | XS | S | SS | M | MS | L | LS | XL | XLS | XXL | 3XL | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL |
| Polovina obvodu boků (v cm) | 49,5 | 52,5 | 52,5 | 55,5 | 55,5 | 58,5 | 58,5 | 61,5 | 61,5 | 64,5 | 67,5 | 70,5 | 73,5 | 76,5 | 79,5 |
| Délka vnitřního švu (v cm) | 82,4 | 82,6 | 76,1 | 81,8 | 75,3 | 82 | 75,5 | 81,5 | 75 | 82 | 81,5 | 82 | 81,5 | 81 | 80,5 |
| rozměry postavy | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pánské kalhoty kilpi | |||||||||||
| Velikost EU | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL |
| Výška postavy (v cm) | 160 - 175 | 160 - 175 | 170 - 185 | 170 - 185 | 180 - 195 | 180 - 195 | 180 - 195 | 180 - 195 | 180 - 195 | 180 - 195 | 180 - 195 |
| Hrudník (obvod v cm) | 85 - 90 | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 | 105 - 110 | 110 - 115 | 115 - 120 | 120 - 125 | 125 - 130 | 130 - 135 | 135 - 140 |
| Pas (obvod v cm) | 75 - 80 | 80 - 85 | 85 - 90 | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 | 105 - 110 | 110 - 115 | 115 - 120 | 120 - 125 | 125 - 130 |
| Boky (obvod v cm) | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 | 105 - 110 | 110 - 115 | 115 - 120 | 120 - 125 | 125 - 130 | 130 - 135 | 135 - 140 | 140 - 145 |









