WAVE INSPIRE 22 (M) | Black/Black Sand/Black
Pro běžce s nadměrnou pronací. Vylepšená podpůrná deska MIZUNO WAVE zvyšuje stabilitu tím, že zabraňuje propadání klenby a zároveň umožňuje plynulý přenos váhy. Prodyšný svršek ze síťoviny zajišťuje pevné a pohodlné uchycení nohy. Více
Kód produktu: J1GC264406 Doprava zdarma od nákupu za 399 Kč
Rychlost doručení a dostupnost zboží
Díky zcela přepracované mezipodešvi s technologií Mizuno Enerzy NXT obohacené o dusík, která zajišťuje výjimečné tlumení a silný návrat energie, přináší model Inspire 22 nový pohled na stabilizační běžecké boty.
Tyto boty jsou určeny pro běžce s nadměrnou pronací a vylepšená podpůrná deska MIZUNO WAVE zvyšuje stabilitu tím, že zabraňuje propadání klenby a zároveň umožňuje plynulý přenos váhy. Prodyšný svršek ze síťoviny zajišťuje pevné a pohodlné uchycení nohy.
- Díky zcela přepracované mezipodešvi Mizuno Enerzy NXT s příměsí dusíku nabízí model Inspire 22 dokonalou kombinaci tlumení a odezvy. Výškový rozdíl mezi patou a špičkou se oproti předchozí verzi snížil o 2 mm na 10 mm, což zajišťuje přirozenější pocit při běhu.
- MIZUNO WAVE (typ podpory) – Tvar vlny navržený pro osoby s nadměrnou pronací. Anatomický tvar desky kopíruje tvar chodidla a zajišťuje plynulý přenos váhy od kontaktu se zemí až po odraz.
- Síťovinový svršek zajišťuje vynikající prodyšnost a pohodlné nošení.
- Mezipodešev Mizuno Enerzy NXT nabízí výrazně plynulejší došlap než předchozí verze, zatímco nově přepracovaná vlnová deska s ní harmonicky spolupracuje a zajišťuje velmi stabilní došlap.
- Více než 90 % textilie podšívky svršku, vložky a tkaniček je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- Více než 70 % textilie svršku je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- Část mezipodešve je vyrobena z materiálu na bázi cukrové třtiny.
- Vlnovitá deska je vyrobena z materiálu řady Elastollan® N.
Nedávné modely řady Inspire byly pro mnoho běžců poněkud tvrdé, ale s modelem Inspire 22 se to všechno mění. Běžci všech výkonnostních úrovní, kteří potřebují stabilitu v patní části nebo prostě pocit jistoty při běhu, ocení zejména lepší tlumení a plynulejší přechod.
| Druh sportu a aktivity | běhání |
|---|---|
| Pohlaví | muži |
| Výška podešve ve špičce | 28,5 mm |
| Výška podešve v patě | 38,5 mm |
| Drop | 10 mm |
| Typ došlapu | pro nadměrnou pronaci |
| Technologie | Mizuno Wave, Premium Insock, SmoothRide, X10, Mizuno Enerzy Nxt |
| Udržitelný materiál | ano, recyklovaný materiál |
| Hmotnost | 295 g |
| EUR | 40,5 | 41 | 42 | 42,5 | 43 | 44 | 44,5 | 45 | 46 | 46,5 | 47 | 48.5 | 50 | 51 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Délka stélky (v cm) | 26 | 26,5 | 27 | 27,5 | 28 | 28,5 | 29 | 29,5 | 30 | 30,5 | 31 | 32 | 33 | 34 | |||
| US | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 | 15,5 | 16 |
| UK | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 |







