WAVE RIDER 29 (U) | Black/White/Gold
Tento model je vhodný pro všechny běžce a běžkyně a nabízí mírné odpružení pro každodenní trénink. Díky mezipodešvi MIZUNO ENERZY NXT s příměsí dusíku se zvyšuje měkkost a návrat energie, což zlepšuje vhodnost pro běžce, kteří preferují odpružený došlap. Konstrukce MIZUNO WAVE STRUCTURE i nadále zajišťuje stabilitu v zadní části chodidla a odraz vpřed. Více
Kód produktu: J1GC266301 Doprava zdarma od nákupu za 399 Kč
Rychlost doručení a dostupnost zboží
Dosud nejměkčí a nejplynulejší model Wave Rider. Díky přepracované mezipodešvi je model Wave Rider 29 vhodnější pro zkušené běžce a zároveň přitažlivější pro začátečníky, kteří potřebují spolehlivé tlumení, čehož bylo dosaženo zvětšením tloušťky mezipodešve o 2 mm.
- MIZUNO ENERZY NXT – Materiál MIZUNO ENERZY NXT obohacený o dusík je použit v celé horní i spodní části mezipodešve, čímž zajišťuje vysokou měkkost a energetický výdej.
- MIZUNO WAVE – Deska WAVE PLATE nejenže poskytuje tlumení a stabilitu, ale také podporuje odraz vpřed a plynulý přenos váhy.
- 90 % textilie svršku je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- 90 % tkaniček je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- 90 % podšívky svršku je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- 90 % podšívky stélky je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- Wave Plate na rostlinné bázi je vyrobena z materiálu Elastollan® N Series.
Vzhledem k tomu, že běžecké boty pro každodenní trénink jsou stále technicky vyspělejší a hranice mezi supertréninkovými a závodními botami se stále více stírá, představuje model Wave Rider 29 skvělou volbu pro každého běžce, který hledá spolehlivý, konzistentní a dobře odpružený model pro svůj každodenní trénink.
| Druh sportu a aktivity | běhání |
|---|---|
| Pohlaví | ženy, muži |
| Výška podešve ve špičce | 28,5 mm |
| Výška podešve v patě | 38,5 mm |
| Drop | 10 mm |
| Typ došlapu | neutrální |
| Technologie | Mizuno Wave, Premium Insock, X10, Mizuno Enerzy Nxt |
| Udržitelný materiál | ano, recyklovaný materiál |
| Hmotnost | 265 g |
| EUR | 35 | 36 | 36,5 | 37 | 38 | 38,5 | 39 | 40 | 40,5 | 41 | 42 | 42,5 | 43 | 44 | 44,5 | 45 | 46 | 46,5 | 47 | 48.5 | 50 | 51 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Délka stélky (v cm) | 22 | 22,5 | 23 | 23,5 | 24 | 24,5 | 25 | 25,5 | 26 | 26,5 | 27 | 27,5 | 28 | 28,5 | 29 | 29,5 | 30 | 30,5 | 31 | 32 | 33 | 34 | |||
| US | 5,5 | 6 | 6,5 | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 | 15,5 | 16 |
| UK | 3 | 3,5 | 4 | 4,5 | 5 | 5,5 | 6 | 6,5 | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 |







