WAVE SKY 9 (M) | Snow White/Surf the Web/Lightning Yellow
Pro běžce, kteří si chtějí dopřát pohodlí a pocit, jako by se při běhu vznášely, nyní navíc s mezipodešví s příměsí dusíku pro ještě účinější tlumení. Pro běžce s průměrnou či lehce nadprůměrnou hmotností a neutrálním nášlapem. Běžecký model značky Mizuno s nejvyšší mírou pohodlí a tlumení. Nabízí bezkonkurenční pocit lehkosti a plynulosti nášlapu. Více
Kód produktu: J1GC250251 Doprava zdarma od nákupu za 399 Kč
Rychlost doručení a dostupnost zboží
Tyto boty jsou určeny pro běžce, kteří hledají maximální tlumení a dokonalou ochranu.
Využívají mezipodešev MIZUNO ENERZY NXT s příměsí dusíku, která zajišťuje, že se běžec bude cítit jako na obláčku po celou dobu
běhu. Technologie FOAM WAVE zvyšuje stabilitu, zatímco svršek ze strečového tkaného materiálu obepíná nohu a zajišťuje prodyšný komfort.
- Tato bota je vybavena technologií MIZUNO ENERZY NXT, která zajišťuje měkkost a vysoký energetický výkon. V horní části mezipodešve je použita technologie NITROGEN INFUSED MIZUNO ENERZY NXT.
- MIZUNO WAVE – FOAM WAVE zvyšuje stabilitu při běhu, aniž by ubírala na měkkosti.
- Smooth Stretch Woven – Nabízí měkké, dokonale padnoucí provedení, které se postupně roztahuje horizontálně, aniž by se roztahovalo
vertikálně. Vylepšená technika tkaní zvyšuje prodyšnost po celé ploše nártu pro ještě větší pohodlí. - 50 % textilie svršku je vyrobeno z recyklovaných materiálů.
- Textilie svršku není barvená, aby se snížila spotřeba vody.
- 50 % tkaniček je vyrobeno z recyklovaného materiálu.
- 90 % podšívky¨svršku je vyrobeno z recyklovaného materiálu.
- 90 % podšívky stélky je vyrobeno z recyklovaného materiálu.
- Část mezipodešve je vyrobena z materiálu na bázi cukrové třtiny.
Model Wave Sky 9 nabízí maximální tlumení pro běžce, kteří hledají ochranu a stabilitu při běhu. Mezipodešev s dusíkovou výplní zajišťuje ideální kombinaci měkkosti a pevnosti, zatímco široký design podrážky přináší oproti předchozím verzím modelu Wave Sky ještě větší stabilitu.
Ať už jde o elitní maratónce nebo začínající běžce, model Wave Sky 9 se hodí pro nejrůznější účely. Elitní běžci využijí model Sky 9 k pomalému regeneračnímu běhu, zatímco začínající běžci s ním zažijí bezpečný a zároveň pružný start na své běžecké cestě.
| Druh sportu a aktivity | běhání |
|---|---|
| Pohlaví | muži |
| Výška podešve ve špičce | 38 mm |
| Výška podešve v patě | 44 mm |
| Drop | 6 mm |
| Typ došlapu | neutrální |
| Technologie | Mizuno Enerzy, Mizuno Wave, Premium Insock, X10, Mizuno Enerzy Nxt |
| Udržitelný materiál | ano, recyklovaný materiál |
| Hmotnost | 290 g |
| EUR | 40,5 | 41 | 42 | 42,5 | 43 | 44 | 44,5 | 45 | 46 | 46,5 | 47 | 48.5 | 50 | 51 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Délka stélky (v cm) | 26 | 26,5 | 27 | 27,5 | 28 | 28,5 | 29 | 29,5 | 30 | 30,5 | 31 | 32 | 33 | 34 | |||
| US | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 | 15,5 | 16 |
| UK | 7 | 7,5 | 8 | 8,5 | 9 | 9,5 | 10 | 10,5 | 11 | 11,5 | 12 | 12,5 | 13 | 13,5 | 14 | 14,5 | 15 |















